KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12645002
nr 1264 5002
Valfrid Nelson
(1849-1930), Sverige
Oljemålning, Valfrid Nelson, Månsken. Olja på pannå, signerad. 28x44 cm
Valfrid Nelson, svensk bildkonstnär född 1849, död 1930.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:12:51
15/7 18:01:07
500 kr
15/7 18:07:51
Valfrid Nelson
Läs mer om Valfrid Nelson